Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz roberto211 #8477 üzenetére

    Hááááát, kicsit kihalt volt most, sokan mentek Velencére meg gondolom Balatonra...sok security-s van , a zene numero uno (DJKirinyi- őt ismerem személyesen) volt néhány szemre való tini pipihusi , Milf csak egy ;] ...elég érdekesen viselkedtek, lenéző és vissza utasítóak voltak....pl mikor lekértem táncolni egy-kettőt, vágták a pofákat :U
    Bp-i bulihoz képest visszalépés ,ahol a csajok teljesen másképp viselkednek ( a hozzáállásra gondolok nem másra) , pl egy kamionosok és kurvák bulit meg lehet nézni ;] (1:30 & 1:55-nél én vagyok piros trikóban,kék sapkában és rendszámmal a nyakban :DDD , de legközelebb úgy is változik a felhozatal...

    Viszont belefutottam sok régi ismerősbe, osztálytársba akikkel rég beszéltem , marha sokat változtak .Szóval jó volt, de a fővárosi szórakozó helyeket nem közelíti meg :( , különböző estek is vannak... török est, white parti, csók parti , retró hétvége..

    Egyszer gyere le, megnézed aztán meglátod tetszik e vagy sem....max átmész szembe a Borgödörbe ;] .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák