Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Beniii06 #35382 üzenetére

    Amúgy miért kaptam odaát a kioktató stílust? Hogy biztos én akarom e intézni? Szerintem tök normálisan kérdeztem a voda topikban. :D
    Ja fingom nem volt, hogy törvényileg ingyenes a számhordozás már pár éve(mivel nem is érdekel kb, akinek kell megadom az újat ellenben ez a család két másik tagjáról nem mondható el emiatt volt csak kérdés :) ). Elvoltunk a cég adta csomaggal az elmúlt 8 évben jó áron volt az elején még aránylag sokat is adott bocs az én hibám, hogy most kezdtem el kifelé kacsintgatni, hogy kéne valami más jobb tarifa. :DDD

    De egyébként kezd összeállni a voda nem hiszem kiadja nekünk, 3 Magenta1 jobban hangzik két hálózaton belüli korlátlan hívás + 3GB net nekem meg 35ft/perces kötetlen havidíjas (amennyit beszélsz annyit fizetsz) +10GB net. Úgy is szinte csak VoIP beszélek egy ideje, max családon belül néha telefon vagy ha intézek valamit. Még lenne készülék kedvezmény is 160-ba eljönne az SE, a havidíjam meg maradna ~5 körül teljesen jó. Plusz végre lenne Spotify ha jól néztem net semlegesen <--- nem fájó pont a 64GB-os telo.

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák