Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz kovsol #13617 üzenetére

    Én sem kaptam meg mindent amit kitaláltam, de azért nem panaszkodhatok. És így is megtanultam értékelni a cuccaimat. Főleg műszaki cuccokra gondolok, de ezen kívül is...

    "Sőt az én gyerekem ha finnyás lesz akkor éhen fog halni, vagy megeszi ami főzve van, mert mindig nem lehet a gyerek kedvencét főzni." Ez így van. Ezt én se csipázom mikor valaki válogat, főleg ha még le is fújjozza (volt már rá példa,unokatestvérem kb 2évben egyszer ha beszélek vele :D ) ilyenkor a fejére b@sznám a kaját csak hát mindig eszembe jut ilyenkor,hogy szegény kaja ne vesszen kárba így nem b@szom a fejéhez. :) Én speciel a kaják 85-90%át megeszem van egy kettő arra valahogy nincs gusztusom(körömpörkölt,meg pacal,ilyesmik. :D ) de ezen kívül szinte mindent. Általában húst hússal, meg tészták, minden ami van... :DDD

    Hát nem tudom. Én annak a híve vagyok,hogy ha majd megengedhetem magamnak akkor megfogok venni a gyerekemnek dolgokat legyen az csokitól kezdve -iphone 5 s ig(addigra kijön az iphone 8 kb :D ), és nem azért,hogy rajkodjon meg ilyesmi(mert akkor egyből elveszem) csak ha azt szeretné és én megtudom neki oldani akkor legyen...

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák