Keresés

Aktív témák

  • Gleatcher

    aktív tag

    válasz MCGaiwer #2053 üzenetére

    Vannak szürkék, ezek a vendor trashek, ezeket főleg a gyengébb szörnyek és beastek dobják, vannak a zöldek, ezek általában normálisak és ha amagasabb szinten vagy, nem mindig érdemes eldobni. Vidd el Auction házba és dobd föl olcsóbban mint az átlag.
    Ezzel jól jársz mert:
    - segíted a gyengébb (alacsonyabb szintű) playereket, hiszen olcsóbban kapnak jó cuccot
    - több pénzt kapsz mint a vendoroktól
    - előbb utóbb kiürül a zsákod
    Én is általában ezt csinálom és két nap alatt jött össze 3 arany 20-as szinten (ugye itt a legnagyobb lootok olyan 60copper körül vannak)
    A zöld feletti tárgyak már igen durvák, a kék már igen erős, de ehhez már magasabb szint is kell. A kék felettiek már az epic kategória, ilyennel még nem találkoztam
    Később várhatóak még újabb cuccok, ahogyan kijönnek a lvl 60 feletti epic-questek...
    Az unique itt általában azt jelenti, h csak egy-egy helyen tudod megszerezni, tehát általábam questek után vagy közben, de általános lootban nem lesz benne.. Ezek többsége soulbind-es...
    Ha valamiben tévedtem, vki javíccson ki:D

    A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

  • Petie

    veterán

    válasz MCGaiwer #2053 üzenetére

    hát van zöld, kék, lila és a legjobb és legritkább a narancssárga
    Bővebben: link itt megnézheted hogy nekem mim van. aktuális állapot lvl33 vagyok. jo ez az oldal:)

    ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

Aktív témák