Aktív témák

  • faber24

    őstag

    válasz faber24 #4464 üzenetére

    Továbbfűzve a gondolatot eddigi tapasztalataim alapján ugye a pala egy healer-warior hibrid...

    Ha a holyra sok pontot raksz, elsődlegesen egy healer leszel inkább, bár azért tanknak sem gyenge.
    Ha a protectionre, akkor jó tank leszel, de ergo kisebb sebzéssel.
    Ha retribet nyomod (kb. akikkel találkoztam, palával, annak úgy a 80%a erre gyúr), akkor erősebben ütsz, de még mindig nem jutsz a harcos erejéhez közel. De van helaed, ami neki nincs, meg sok pajszod. Ez nagy előny.

    Szerintem a holy talentek csak pazarlás, mert bár a végén van egy olyan spell, amivel tudsz húzni, azért ez nem éri meg. Spiritual focus onnan, azt más semmi.

    PvP-re retribution. PvE-re protection. Szvsz én most kipróbálom mindkettőt, a protection build tetszett, most megnézem a retribes variációt.

    Ha valamelyik jobb, arra álok rá. Ha nm tudok dönteni, vszleg úgy tervezem, hogy 55-57 körül felosztom a talenteket a következőképpen: 5 a holyra, spiritual focus miatt; 25 vagy 30 - most nem emlékszem- a protra, a Divine (vagy holy, nincs előtem a talent tree) shield miatt, a maradék meg a retribbe, a consecration miatt. Akkor aztán jó leszek instanceba is meg pvp-re is. :)

    i7@4.2 +GF770+16GB....meg ilyenek :)

Aktív témák