Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Túrin #23758 üzenetére

    Bármilyen hozzászólást szívesen veszek. Hallottam már ezt is, bár nem teljesen értem, mivel átnéztem a frost talentfát, és semmi olyan nincs amivel aggrot lehet építeni, ami nincs unholy-n... (legalábbis én nem találtam :) - asszem így helyesebb)

    Tom hogy Boomkin, csak azokat írtam amik elsőre eszembe jutottak róla :P Boomkinnel nyomsz egy HS:IF-et az elején, aztán a többit hagyhatod is ^^

    Gyakorlatilag Unholy tankolásnál még sosem húztak le rólam egy mobot sem... Az érdekesség azóta kezdődött, hogy 1000 fölé ment a DPS-em... Most, 78on DPS gearben 1200-1300 a prog szerint, tank gearben meg 1000-1100, persze presence cserével... És HP meg 18k vs 23k, kezdek ott tartani, hogy az a 200 dps plusz nem ér meg annyit, mint a sok HP és armor bonus, no meg a szinte sebezhetetlenség, így ha véletlen elitbe futok is lazán leiskolázom... :) Szóval nem nagyon használom már a dps módot, egyrészt mert AOE 6-7 mobot azzal nem lehet már annyira lekezelni, másrészt meg a folytonos cserélgetés már az agyamra megy... (remélem tényleg lesz a 3.1ben automata cserélő :) )

Új hozzászólás Aktív témák