Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz Arnold2 #70872 üzenetére

    Sajnos ez a minigame abszolút a ranged és főleg a tankolós petes classoknak kedvez.

    WW Monkkal ez a tapasztalat:

    Eddig 200 pont a max. de ez is úgy hogy sikerült elkerülnöm az aoe-s őrök nagy részét. Láda felhordásról szó sincs. Ok, én még csak 12 withereddel toltam, de tegnap alig mentem le 1 szinttel máris csak 3 maradt. Egyszerűen lehetetlen megvédeni őket. Ezek a manafiend szerű őrök 5-10 másodpercenként tolják az aoet, és van 2-3 szakításom-cc-m hosszú CD-vel. A végén a robbanás is kikerülhetetlen, ha nincs valami burst a legvégére. A witheredek túl közel mennek, ráadásul mind űber tank aggroval, vagy folyamatos taunttal rendelkezik. Én leütöm egy póknak a HP-ja 80%-át 1 ütésből, de továbbra is a witheredet támadja.

    Gyógyítani nem lehet ezeket. 1 másodpercig megjelenik az heal a HP-ján, aztán visszamegy a heal előtti HP szintre. Jellemzően a fele időben szenvedek úgy hogy marad 2-3 és próbálom életben tartani őket, de lent a stealth-es elit nekem már sok... Egy ütésből szedi e HP-m felét, de persze azonnal az addokat öli az is.

    Pár száz reput tudok szerezni 1 run alatt, de inkább csak bosszúság.

    Kíváncsi vagyok, hogy healer speccen se engedné healelni az addokat...mert akkor az dupla fail.

    Amúgy azt se tudom, hogy miért szökik meg előlem 1 add és hogy hogyan tudnám utol érni.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák