Új hozzászólás Aktív témák

  • Cathfaern

    nagyúr

    válasz Vikthor #68353 üzenetére

    Amit birno ír: így screenshoton meg egy-két jól megválogatott videón gyönyörű a BDO, de mozgás közben sokszor nagyon fura dolgokat tapasztal az ember. Szóval ha nem épp egyhelyben álldogálsz egy olyan helyen ahol nem jár senki, és pont olyan a háttér, hogy nem látni el túl messze, akkor nagyon szép a BDO. Játék közben sokkal jobb viszont a WoW-ot nézni :K (abba már bele se megyek, és ami a vesszőparipám minden MMO-nál, hogy mindegyik képtelen hozni azt a reakció sebességet, amit a WoW. WoW-nál megnyomom az előre gombot, elindul a karakter. BDO-nál meg bármelyik más MMO-nál megnyomom az előre gombot, karakter elkezd animálódni, eltelik legalább 500ms, és elindul a karakter. Talán a GW2-t, meg mintha az FFXIV lett volna jobb ilyen téren, de azokban is érezni picit. Ugyanez igaz támadásoknál. Ráadásul a Legionnal még javítottak ezen. Annó L2-n szocializálódtam, szóval tudom lehet játszani úgy is, de WoW után szerintem nagyon rossz érzés emiatt bármivel is játszani. Kicsit olyan, mint ha nem a karaktert irányítanám, hanem csak parancsokat adnék neki)

    Gertrius:
    Köszi, pont erre gondoltam, csak munkahelyről nem találtam jobb képet :R (ja és mindenki nyissa meg nagyban a képeket, piciben nem látni mennyire durva a helyzet) Én innentől nem tudom rámondani a BDO-ra, hogy szép a grafikája, nézzenek ki bármilyen jól is közelről a karakterek meg a tereptárgyak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák