Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shodan

    addikt

    válasz A Zéé #6770 üzenetére

    SlovakiaRing beszámoló:
    Hátha másnak hasznos lesz a jövőben, vagy akár nekem, mert elfelejtem :)
    A pálya kultúrált rendben tartott. Parkolás könnyen ment.Viszonylag hamar ki lehet érni. Jegyárak a helyszínen picit magasabbak voltak 5euro->8euro, 15euro->20euro. F-re volt előre vásárolt jegyem, de a D és az F sectort is egyben kezelik ahogy gondoltam, tehát olyan jegy van ahova mindkét helyre be lehet vele menni. +2 két jegyet belépéskor valaki a kezembe nyomott ingyen.:) (Nyugodtan lehet helyszínen is jegyet venni ha az állóhelyekre mész, persze euro legyen.)
    Többen voltak mint amire számítottam. Nem csak a B, C tribünön voltak magyarok, hanem mindenhol. Gyak a nagy része az embereknek magyar, vagy ottani magyar.
    A D rész oldalában is vannak jegyes bódék több helyen. Széket, kis széket stb be lehet vinni! Már jegy nélkül csak a kerítés mellől is viszonylag sokat látni, főleg a D részen! Nincs 26 kerítés,betonfal, szögesdrót NATO akadály mint a hungaroringen, sokkal kultúráltabb.
    E tribün szerintem nem éri meg. Az F-ről nagyon jól belátni mindent, az a legjobb. WC-k rendben voltak. Egyedül egy kivetítő hiányzott, mert szlovak karattyból nem érteni semmit, de legalább a hangosítás is jobb mint a ringen. Nekem összegezve pozitív volt, a helyezés és a futamok sajnos annyira nem. Jó volt az idő is.Érdemes kimenni.
    Ami negatív volt, hogy a hatért átlépve egyből leszakadt a kipufogóm. :D Egy magyar autós viszont egyből megállt és segített nekünk, innen is köszönet neki! :R

    www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

Új hozzászólás Aktív témák