Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz #43783936 #8635 üzenetére

    Na az szép akkor. :) Nekem vagy 2-3 patch óta bent van az a mod, de eddig nem volt vele ilyen gond. Nálam olyat csinált, hogy bizonyos tankoknál néhány modult színezetlenül hagyott.

    (#8647) Imilenni: Én a BatChat-et húznám ki, mert az piszok gyorsan ki tud osztani sok sebzést, aztán noob autoloader-ezhetnek. :C Plusz annak jobb a fajlagos teljesítménye, és sokkal kisebb célpont. És nálunk CW-re is azt viszik.

    (#8654) Stigma.HC: Az amerikai heavy-k T1-től T32-ig szvsz mind jók. Az M6-tól sem kell félned, az is fasza gép, a T29-et pedig egyenesen OP-nak tartom, annyira jó. :K

    (#8662) fsb1000: Támogatom, szerintem sem lenne rossz. Talán még ösztönözné is egy kicsit a játékosokat.

    (#8671) Gaz 78: Király gép ez a kis LTP, nekem első körben meglett vele az ász.

    (#8676) Gaz 78: Lehet, hogy nem tudsz vele annyira jól játszani, de a múltkor egyik lila WN6-tal rendelkező klántársam is megmondta, hogy a T-62 egy nevetséges játéktank. Se frontpáncél, se stoppolóerő, se sebesség, semmi. Még egyes light tankok is belövik, és akkor még a lőszere is iszonyat drága a kis sebzése mellett. Csak azt bírom benne, hogy néha viszik CW-re (na meg hogy orosz), de a T-54 után nem kicsi visszalépés.

    (#8691) Gaz 78: El lehet vele lövöldözni, de néhány heavy oldaláról még így is pattog, és állandóan T10-be kerül. Számomra szvsz a Lóri lesz a megváltás, de először inkább megvárom, hogy történelemhűre csinálják a gun depression-t és az elevation-t.

    (#8693) Taragas: A T-43-ról nem sokat tudok mondani, mivel az még D-10T-vel húztam ki, de a T-34-85-öt direkt vissza is vettem, nagyon jó kis gép. Jó DPM, pontosság, elfogadható sebesség, gun depression és toronypáncél.

    (#8697) Taragas: Na végre valaki egyet is ért. :) Én is nagyon utáltam, de azért megvolt vele a ~2300 átlagban.

    (#8717) Gaz 78: Egyszer ezt már én is felvetettem haveromnak, az volt a válasza, hogy sok sikert a csata végén rohangászó ellenséges light tank elkapásához. :K

    (#8756) Imilenni: Grat! Úgy látam Nagy Sándor fórumtárs kolléga is a csapatban volt. :)

    Kicsit hosszúra sikeredett, ilyen, ha az ember 3 napig nem ír az off topic-ba.

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák