Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bingisz

    addikt

    válasz Patrick76496 #10093 üzenetére

    Tudom, hogy jó az E50m, amíg nem kezdtem el vele századozni addig 3k körül volt vele az átlag sebzésem. Most már csak 2800... :O Na de sebaj, lassan megvan az E100-al a 2900 átlag sebzés, onnan meg már csak egy 100-as a 3k :K

    Viszont a T62-vel biztosan meg lesz a 3200 átlag, a T54-el is egész jól kezdek bánni, igaz még csak az LB1+stock toronnyal, mondjuk tegnap kétszer egylövésezett a tetves arty, de olyan csatám is volt, ahol 7000 sebzést nyeltem el hull downban.

    A 121 engem is érdekelne majd egyszer, csak kicsit félek az alul motorizáltságától. A batchat meg azért szívás mert ott van előtte a lóri, amit nincs túl sok kedvem végigszenvedni.

    Az IS7-ben az a jó, hogy minden sz@r (kocsi, kerítés, vakondtúrás) mögé beállva el tudom rejteni az LFP-t.

    ___________________________________________________________________

    Amúgy miért nem csináltok saját klánt?
    Lehetne nemzetközi, a feltétel meg lehetne annyi, hogy legyen 1300+wn6, és mondjuk 54%+ win rate, és ne akarjon CW- zni az illető. Szerintem biztos lenne rá igény. Ha nem akarnék egy M60-at akkor én se mennék CW orientált klánba.

    [ Szerkesztve ]

    "-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

  • Atlantis

    veterán

    válasz Patrick76496 #10093 üzenetére

    A régi stat-ablak nekem is hiányzik, jó lenne, ha az XVM-fejlesztők (már ha ennek a része volt egyáltalán) kitalálnák végre, hogyan lehet beletenni az új megoldásba a régen elérhető adatokat.

    >>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Új hozzászólás Aktív témák