Új hozzászólás Aktív témák

  • Dewri

    aktív tag

    De most komolyan. Mi alapján kapok ilyen csapatokat??? Nem érdekel ha veszítünk, leszarom az MM baromságait (+2tier 10ből 4x legalább, 5 pályán játszunk napok óta, stb...), de az, hogy FOLYAMATOSAN nulla agyhalott idióták vannak minden szinten (és a tesztszerveren is), ez már szánalmas!!! A világon nincs ilyen: a 15ből 9(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) "ember" semmit nem csinál (a szakasztársam védelmére legyen szólva, ahogy elindultunk a legközelebbi bokorba, még oda se értünk (!!!!), de a T67 szemben már fönt volt a domb tetején és rommá lőtte láthatatlanul. Mert a T67 ilyet is tud. Ha nem nálunk van, mert akkor érdekes mód nem, lásd itt is a mi T67-esünket...)!!!!!! A többi meg majdnem semmit. SAJÁT TIERBEN!!!!!!!!!!!!!!! És akkor ne menjen el az ember kedve ettől az egész *********************************************************************** játéktól. :W :W :W :W :W :W :W :W

    Ráadásul még egy Nagy Kalibert se kaptam, pedig összesen nem lőttek annyit mint én... Remek a jutalmazás, legalább ilyenkor kaphatna valamivel többet az ember, mikor ennyivel kiemelkedik a gyökerek közül, hogy meglegyen az érzés, hogy nem szenvedett teljesen értelmetlenül. Annyi xp-t kaptam erre, mint a másik csapatban egy 153-at sebző tier3? Köszi... :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák