Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz Stanislav84 #46719 üzenetére

    Amikor megvan a két skill. Első sor lámpa + a többieknek álca, másodikban parancsnoknak álca, többieknek valami egyéni skill/perk, ami segít a lődözésben. Nekem a CDC-m már a 3. három(-négy) skilles legénységénél tart. ELC megtartós, 13 90 szintén, szóval itt van két sorom. 9-es BC AP megvan, de még nem gurultam vele, a jelenleg a CDC-ben ülők fognak ide jönni (majd végül az "igazi" BC-be).
    Mivel a 13 90-nel elég jól jön az xp, valószínűleg megyek majd a 30B-ágra is, ott a kilencest mondják megtartósnak. Akkor újra elkezdek majd egy sort képezni a CDC-ben, ami egyébként már ott érlelődik a kis FCM Pak--ban, első skill 90% körül, mire ott meglesz a lámpa, addigra megvehetem a 30B protot, kiképzem rá a Pak legényeit, de a CDC-ben játszatom őket egy ideig... :-)
    Jó ha van egy legénységképző gépe az embernek, nekem gyakorlatilag az egész francia népség a CDC-ben (és a Pak-ban) nevelkedett. És tervezek majd elindulni a heavy ágon is, legalább egy sort még oda is kell képezni...

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák