Új hozzászólás Aktív témák

  • zodo

    nagyúr

    válasz kchryss #40834 üzenetére

    Modok nélkül alapértelmezett nézetként a legtöbb infóval szolgálóval (Nick és tank név, tank ikon) indul de valóban működik a kivárás és csata alatt beállított nézet.
    Miután visszakerülnek a modok ismét visszaáll a nick neves nézetre. :(((
    Mindegy, azért köszi!

    (#40836) lacibacsi

    Nem mintha azonnal át szeretném őket ültetni a T-10-be de alapesetbe is sokat buknak a kredites átképzéssel vagyis helyesbítek, nálam mint rosszabb játékosnál sokkal több csata/idő míg a kellő xp mennyiséget elérem.
    Nincs meg a nagy skill/kellő xp táblázat de úgy gondolom hogy a 4 x 20k választása még mindig nem aktuális hiszen a 2. sor még mindig nem lesz teljes.
    Ennyi erővel akár ingyen is újraoszthatnám őket mert előzőhöz képest csak 4% buknak.
    Viszont aranyért váltáshoz képest 22 ill. 26%-ot ami az én szemembe sok, igaz az arany ára is a másik két opcióhoz képest.

    Másik pedig (amiről nagy homályban kérdeztem volna) hogy kevertem a "Képzettség váltás" lehetőséggel
    ami ha jól értem egy jó lehetőség lenne ha új tankba szeretnénk átültetni a legénységet Szerk: és egy időben újra is osztani a képzettségeket de valamiért piszok drága. :F Ha simán aranyért ültetném át őket ill. újra is osztanám a képzettségüket akkor az 4 x 200 x 2 ami nem egyenlő 4 x 500-al, sőt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák