Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    Sziasztok!

    WOT-tal kapcsolatos kérdésem van, bár a Windows-os topikban is feltehetném...

    Még tavaly, amikor először telepítettem fel a játékot, a *.wotreplay fájlokat társítással szépen hozzárendeltem a WorldOfTanks.exe-hez. Gyakran nézegettem csatákat, amiket például itt is közzétettetek. Azután kicsit kevesebbet néztem mások játékát, inkább magamnak játszottam. Így esett, hogy vagy öt-hat hete nem indítottam replay-t.

    Most azonban szerettem volna, de nem megy. A *.wotreplay fájlok az internet explorerhez voltak rendelve. Hogy hogyan történt, nem tudom, de gondoltam, hogy hozzátársítom újra a játék exe-jéhez. Csakhogy amikor a tallózásban kijelölöm az exe fájlt és "leokézom", mégsem jelenik meg a választható programok sorában. Próbából kipróbáltam egyéb programokat is. Szinte akármihez hozzá tudom rendelni őket (természetesen semmi sem játssza le, de a hozzárendelés maga sikeres.) A worldoftanks.exe-t viszont sehogyan sem tudom hozzárendelni.

    Találkozott már valaki ezzel a problémával?

    [ Szerkesztve ]

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák