Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz jozefgucci1 #25647 üzenetére

    Rosszul fogalmaztam. Bocsánat.

    Arra gondoltam, hogy ha megfeszülök sem tudok jó eredményt elérni, mert az MM olyat dobál, hogy a mi csapatunk piroslik, mint a pipacsmező, miközben az ellenfél legalább zöldellik. Ilyenkor hiába próbálok jó lenni, hiába igyekszik az a néhány gyakorlottabb csapattag elérni valamit, a végén mindig jön az alázás. Su-152-vel öt jó találat már lila WN8-at ad, de hiába ha a végén kilőnek és még el is veszítjük a csatát.
    A "nem megy" alatt arra gondoltam, amikor folyamatosan ilyen csatákba dob a játék. Ilyenkor veszem be a TI-II-es nyugtatómat. De igazad van. A TV-VI-ban is lehet ilyenkor kereskedni. Szoktam is. A T-34-85-tel 65%-os a WR-em, ami szerintem jónak mondható, de ha a sors úgy hozza az MM úgy gondolja, akkor ezzel is jöhet egy-egy szívatós nap.

    Szóval a "nem megy" az nem általában értendő, hanem eseti jelleggel. Eseti jelleggel pedig talán bocsánatos bűn TI-ben irtani a nálam is kezdőbbeket. (Az vesse rám az első gold ammot, aki ez utóbbi mondatommal nem ért egyet...)

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Új hozzászólás Aktív témák