Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz szbalogh #25405 üzenetére

    Vannak ilyen nullás körök mindig sajna. :-) Ha mentem volna még 2-3-at biztosan nem ennyi lett volna, ez egy ilyen shit kör volt, Karélia támadásnál lerusholt a védekező fél... Fail a javából.
    Pedig BiA + csoki van a kicsikén, ki van fullozva, tizennyolcegész-valamennyi alatt tölt, gyorsan szűkül és pontos. Amikor a Tigrist full hp-ról két lövésből elviszem... na az mindenért kárpótol. :-) De elég drága mulatság, ritkán jövök ki pluszban, de nem is azért tartom, maximálisan a fun miatt. Arra kiváló. :-)

    Már régóta garázsban áll a T-43, tegnap kíváncsiságból elvittem első körére a T-34-85 átképzetlen legényeivel... Hát ha a T-34-85-öt imádtam, akkor erre nem lesznek szavak. :-) Ugyanaz a tank csak másfélszer annyi hp-val, az ágyú mondjuk lehet hogy kevés lesz T9-ben, de majd 7 helyett 10 golddal indulok. :-) Igaz verség lett az első kör (Mines, alig voltunk a dombon...), de nagyon pöpec lesz.

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák