Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Departed

    őstag

    válasz Bad Pritt #62421 üzenetére

    Ezért tartom egy kissé nagyobb fokmérőnek a HighCaliber medált a TopGun ellenében. :K

    Xiaomi Poco F6 12/512GB Black

  • dfsz34

    őstag

    válasz Bad Pritt #62421 üzenetére

    Azért valahol durva, hogy epic medált úgy lehet csak leginkább szerezni, ha a csapatomat kiirtja az ellenség előbb.

    Az a bajom, hogy megküzd az ellenséggel az ember, mert akármennyire is tomátók, azért ha felspotolnak, akkor meg tudnak lőni, főleg ha körbevesznek, mint az edda dalban a rosszak.

    A csapatom egy része (néha nagy része) meg békés kérődzéssel figyeli ezt, mert tudják, hogy veszélyes, esetleg lopkodják a fraget vagy messziről csipegetnek.

    Aztán, amikor már érezhető fölénybe kerülünk, megjön a nagy bátorságuk és olyankor jönnek előre meg kezdenek foglalni nagy bátran, amikor már nem lenne rájuk semmi szükség, a foglalásra meg végképpen. Közben megint lopkodják a frag-et meg csipegetnek, mert közelharcot még ilyenkor sem vállalnak.

    A foglalás is azért genyó dolog, mert valahogy mindig akkor foglalnak, amikor rohadtul semmi szükség rá és amikor fontos lenne, akkor meg nem foglalnak. Esetleg, ha mégis foglalnak, akkor meg a tipikus phaszság, hogy már majdnem befoglal a tank, de akkor megjelenik egy ellenség és neki fontos lövöldözni rá, az nem számít, hogy közben őt kilövik vagy sebzik és resetelik.

    Az utóbbi eset iszonyat idegesítő néha, nettó idiotizmus. pl Amx12t elkezdi lőni a közeledő IS3-t a frontján. Nem kétlem, hogy belőhető, mert a profiknak 144 pen mindenre elég :) (esetleg 202, ha aranyat töltött, bár nem hiszem, hogy arany volt), de azzal ágyúval egy bl9 ellen? Most a páncélzatról ne beszéljünk, mert egy ilyen "profi" a légy gyenge pontját is meglövi mozgás közben, tehát az is3 páncélzata semmit sem ér egy ilyen játékossal szemben :) Fedezékben volt az amx, esélye nem lett volna az is3-nak odérni, de természetesen kilőtte, mint a sz.rt és buktuk a csatát. Ez az eset annyira tipikus, hogy néha már a fejemet fogom vagy ha látom, hogy ilyen kaliberű játékos foglal, akkor szólok neki, hogy üljön a seggén és foglaljon be. Nem szép győzelem, de legalább győzünk.

    Na a lényeg, hogy komoly epic medálokat én úgy látom a legegyszerűbb szerezni, ha szépen hagyod a csapatodat lemészárolni. Ide vezet a sok játékos agyatlan, idióta, gyáva kemper lapító stílusa. Most mondjam azt, hogy már számtalanszor voltam olyan helyzetben, amikor megmenthettem volna a csapattársamat, de helyette inkább csináltam több sebzést és kiszedtem egy másik ellenfelet. Egyszerűen nem érdekel, minek maradjon életben? Spotolni nem fog, különben is vagy 50-100m nagyobb a látótávom, nincs rá szükségem. Az meg, hogy ott les a bokorban tovább számomra semmit nem jelent. Lőni nem tud, de esetleg a fraget meg a sebzést majd ellopná előlem, amikor előre megyek.

    [ Szerkesztve ]

  • Habib[HUN]

    senior tag

    válasz Bad Pritt #62421 üzenetére

    Egy kicsit frag vadász volt az emberke. Na az ilyen nem érdemli meg. Bár nekem az egyik fair play díjas körömben nagyon meglepődtem egy játékoson. Az emberke kijelentette, hogy legyen enyém az utolsó kill mert megérdemlem. Közölte még, hogy bárki aki csak rá mer lőni, abba ő fog belelőni párat. Ami a vicc, hogy a többiek partnerek voltak a dologban. Pedig a térkép másik végéből kellett átvonszolnom a nehéz harckocsimat az utolsó célpontért. Elég szépen lehoztuk a meccset, kemény szoros játékkal. 6 killem lett végül, top dmg is. De a meccs igazi a hőse az volt, aki meghagyta nekem az utolsó lövést, és a csapat is ezt tette. Na ilyet még nem láttam. Sok ilyen kéne, jobb lenne a játék hangulata...

  • KaLeun

    senior tag

    válasz Bad Pritt #62421 üzenetére

    A WoT-os tömegpszichózist elemző irgalmas szamaritánus még büntető lövést is kapott. :C Ez büntető lövés a kedvencem. Szerdán steppes-en kilőttem egy T-43-at, aztán trackel, majd rammol a saját T28 Prototype-unk. Én vagyok a közellenség, mindenki reportol, mert "támadom" a szegény Protot. A támadás alatt azt kell érteni, hogy menekülök a 59-16-tal. Indok: elloptam előle a killt. Az az apróság senkit sem érdekelt, hogy egy basecamper elől, hogyan tudom ellopni a killt amikor a T-43 egy akkora szikla mögött volt, ami egy E-100-at is simán eltakart volna.

    Top gunhoz: már múltkor is írtam, nem kell vele foglalkozni. Néha még átengedtem egyet-egyet, ha láttam, hogy megérdemelte az illető. De a hét elején KV-3-mal buktam vagy 10-12 top gunt (+1 a saját hibámból), senki nem adta meg. A tomatok nem is gondolnak erre, a jobb játékosok meg leszarják (beleértve az unicumokat is). Soha többet nem fogok átengedni egyetlen egy killt sem azért, hogy valaki top gunt kapjon. Főleg azért, hogy talán minden 25. saját top gunom alkalmával esetleg valaki átenged egy killt....

    [ Szerkesztve ]

    Cila

Új hozzászólás Aktív témák