Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vikthor

    nagyúr

    válasz KisApám #48707 üzenetére

    Löwe tájp59 szintúgy, tán még egy kicsit többet is

    ~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

  • dfsz34

    őstag

    válasz KisApám #48707 üzenetére

    Pont most csinálom a kísérletet három prém tankkal, hogy mennyit hoznak prém kajával és anélkül.

    Nem azt mondom, hogy pro vagyok a JT8.8-al, de prém kajával 2228 sebzés átlag eddig, anélkül 1900 és így hoznak 72-66k bruttó bevétel átlagban, de azért tegyük hozzá gyorsan, hogy meg kell szenvedni már a bruttó 50k prémes bevételért is. Azért az olyan meseszerű dolog, hogy mindig megtermeli a tank, mert a siemka horda vagy elhullik és akkor pillanatok alatt körbefutnak vagy az ellenkezője, hogy az ellenfél pusztul két pillanat alatt és még sebezni is alig lehet, mert lassú.

    Egyébként meg mindig a nettó bevételt kell nézni, mert az a mérvadó. Mennyi arany lőszer, mennyi fogyóeszköz, mennyi javítás költség? Ezek hozzá tartoznak, főleg egy kredit termelésre tartott tanknál.

    A Jt8.8-al elég unalmasak a csaták és a kredit termelés, amolyan faaprítás színvonal. Amit nagyon rühellek benne, hogy már egy is6 is körbeszaladja. A megoldás, amit a nagyon okosok mindig bedobnak, hogy a láncát szedje le az ember, azt tudom csak nekik mondani, hogy próbálják ki milyen hatásfokkal működik ez a gyakorlatban, ami elméletben nagyon jól hangzik.

    Ha meg szembe találkozol egy E75-el és a csapat nem segít, akkor lehet is a garázsba készülődni és még van jó pár ilyen tank, amit karcolni lehet csak vagy imádkozni, hogy az rng isten megengedje a gyenge pontra lövést és találatot.

    A vicc az, hogy a T34 jobban hozza a kreditet bruttóban, kicsit alacsonyabb sebzés mellett is, mert ugye a támadást, mozgást díjazza a program. Ahol viszont kijön a JT8.8 előnye, hogy nettóban a JT8.8 termel kicsit többet, olcsóbb a javítás és a lőszer.

    A másik dolog, hogy nem tudom, ki hogyan van vele, meg a WG ugye tagadja, hogy az mm-et manipulálná, de nekem mindig az az érzésem, hogy amikor megvesz az ember egy tankot (mindegy, hogy prém vagy sima), akkor ez első csaták mindig jobban sikerülnek valahogy, érdekes módon. Azt akarom csak mondani, hogy érdemes a sommás véleményekkel várni pár napot, lesznek még kínkeserves csaták a JT-vel. Most már elfogadható a WR-em vele, de az elején volt 48% alatt is.

    Egyébként ahogy sokan írták, most tényleg hót felesleges nagy prém tankot venni.

    Egy nagy alfás jól kezelhető tank vagy td most tényleg f.ssa a kreditet, van olyan csatám, hogy megkapom az 50-t meg a 75-t ráadásnak. Nem is veszem elő a prémtankokat, mert minek.

Új hozzászólás Aktív témák