Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phoenix1989

    őstag

    válasz Baltazár123 #243397 üzenetére

    "Ez eddig jó, az nem jó, hogy aki a zsebébe nyúl vagy időmilliomos vagy előfizet prémium+-ra, az a hasznos skillek közül 2-3-al is többet felrakhat."

    nem tud többet feltenni mint bárki más, maximum hamarabb, de ez igaz akkor is ha valaki most kezdi vagy 10 éve játszik. ott is előnyben lesz az aki 10 éve nyomja, ezért nem értem miért is ilyen hatalmas gond hogy aki fizet majd könnyebben újra osztja vagy hamarabb húzza ki. ezek a különbségek mindig fent fognak állni függetlenül attól hogy fizethetsz is a gyorsabb haladásért vagy sem. a csatában nem azokkal szemben mész és nem azok a bajtársaid akiknek hasonló legénysége van. szerinted most is mindneki a hasznos skillekkel futkozik a pályán? ne csináljunk már ugy mintha minden játékos azt számolgatná és figyelgetné milyen képességekkel látja el a legénységét és hogy azokat ki képzi majd ujra leosztja és igy tovább. szerintem a játékosok zöme még csak skilleket sem tesz a legényekre, nem hogy még azzal foglalkozzon melyik ér is valamit.

  • Warton

    őstag

    válasz Baltazár123 #243397 üzenetére

    Btw. Rendszeresen játszok 75-90%-os legénységekkel tier6-ban, mert ilyen prém tankokkal képzem a legénységet a magasabb szintű mostanság visszavásárolt tankjaimba, úgyhogy eléggé hozzá vagyok szokva a merdacrewkhoz. Érezhető a hátrány, de együtt lehet élni vele.

    A láncfelrakás a javítás skillhez tartozik, most nem is változtatnak rajta. Nem értem, hogy jön ide. Amúgy a permatracket kis körültekintéssel el lehet kerülni.

    Intuíció: Ha van akkor jó, de ha van akkor sem mindig használom. Nem spammelem a goldot, de ha úgy ítélem meg, hogy azt kell lőni akkor szégyentelenül azt lövöm. Csata elején végig nézem az ellen tankjait, végiggondolom én merre megyek, abba az irányban ki jön szembe nagy valószínűséggel és ennek megfelelően töltök be AP-t vagy goldot... előre. Nyilván ha változás van az elképzeléshez képest akkor annak megfelelően váltok én is.

Új hozzászólás Aktív témák