Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phoenix1989

    őstag

    válasz hulp01 #228801 üzenetére

    Xp T farmolva ne t8 ban jatsz hanem 6ban. Gyorsabbak a csaták hamarabb jön az xp .

  • BigBear

    senior tag

    válasz hulp01 #228801 üzenetére

    Tudom, sírás, de jó 2-3 hónapja kapom így.
    Rendszeresek a csaták amikor 1 max. 2 perc alatt gyakorlatilag a fél csapat elvérzik, 279e-t úgy lövik ki, hogy azt se tudja hol van, ellennél meg volt csata, amiben csak egy 279e maradt, nálunk még 6 játékos vegyes járművekkel. Nos, nem mi nyertünk. Körbeszaladgálva pattogott le róla minden, mindenhonnan. Vagy nem is talált. Olyan szép is az, amikor 10 m-ről a semmibe megy a lövedék... Bezzeg ha nálunk valaki kikukucskál a dombtetőn, a 4-500 m-re 60-70+ km/h -val szaladgáló ramdom bármilyen light azonnal spotolja bozót ide vagy oda és be is lövi. Jó esetben csak ő, de elég jellemző, hogy azt a 3 pixelt a fél ellenséges csapat is azonnal bedurrantja. Artyról nem is beszélve, mert azok is képesek a spotolt ellenfelet 0 mp alatt becélozni és telibelőni. Jóvanazúgy. :U Ja tudom, MM meg RNG. Hát lópikulát.
    Megjegyzem, console változat ugyanez. Úgy látszik, ez kell a népnek...
    Nekem egyre inkább úgy tűnik, hogy az utóbbi hónapok (évek?) prémium széttuningolt brutál ágyúval és sebességgel rendelkező light és medium tankjai - amiket persze ezerféle változatban gondolkodás nélkül dobál a WG, a lényeg a MONEY-MONEY-MONEY - cseszik szét egyre inkább a normális játékmenetet. Na meg a csodás RNG. Mondjuk szerintem ez a +2/-2 is hülyeség ahogy van. Egy T6-os mondjuk 140 mm penes bármi nagy eséllyel lesz sikeres a prémium T8-as tankok között... Mondjuk mindjárt ellent is mondok magamnak, hát hiszen erre van az RNG. 250 pen is simán pattog a nulla páncélról ha a WG úgy akarja... :W

Új hozzászólás Aktív témák