Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dobi 562

    addikt

    válasz Greentea #204803 üzenetére

    Tier 10-ben a legrosszabb a balance. Hala az OP reward tankoknak + EBR 105-oknek.

    Egyebkent nem lehet teljesen jol megcsinalni a kegyensulyozast, mindig lesznek erosebbek es kevesbe erosebbek (ertsd: az adott metaban jobban vagy kevesbe jol hasznahato tankok).

    A fo problema szerintem ott van mikor a WG tul eros tankokat pakol be a jatekba, pedig allitolag van nekik egy reszleguk ami a balance-ert felelos...

    Egyebkent nekem az tetszik, hogy van egy periodus amikor ez vagy az a tank nagyon jo, majd jon egy uj ag, nehany nerf/buff es egy regebbi agat ujra hasznalhatova tesznek (Leo 1, STB-1, Kranvagn). Szoval van egy egeszseges korforgas, nem fullad unalomba a jatek.

  • kchryss

    addikt

    válasz Greentea #204803 üzenetére

    Szerver statisztikák szerint az STB a buff óta az egyik legerősebb 10-es tank lett. A 430u-val egy szinten van. Viszont sokkal nehezebb vele jól játszani.
    Nekem is elég fos a statisztikám vele, 85 csata, 2300 dpg és csak 47% wr. Valamit biztos rosszul csinálok, de azért szeretek vele játszani.
    Pár hónapja néztem amikor Daki 100%-ig húzta a gm-ot rajta, nagyon jól nyomta. Azok az adások már törölve lettek. Top játékosok elég sokat játszanak vele.

    Mostanában rászoktam, hogy ha nem érzem egy tankkal hogy kéne játszani akkor megnézem a top ruszki játékosok mit csinálnak vele. Rendszeresen szoktak feltölteni youtube-ra több órás anyagot ahol az adott tankkal játszanak, sokat lehet tanulni belőle mivel nem csak azok a csaták vannak ott amik extrém jól sikerültek és sokszor csak a béna ellenfelek miatt jöhettek létre.
    STB1-nél például ezeket a videókat ajánlom, mind az előző fél évben tehát nagyjából a jelenlegi metában történt, vannak pár napos nagyon friss videók is köztük:
    Shotnik - 23 csata, 4800 dpg: [link]
    Near_You - 4 órás etap, recent stat szerint 4400 dpg, 82% wr: [link]
    Stanlox - 10 csata, 5500 dpg: [link]
    liquidator - több 5k dpg körüli etap: [link] [link] [link] [link]

    (#204794) jano_77
    Mióta megnövelték a hp-t az alacsonyabb szinteken nem érdemes nézni a wn8-at. Simán tudnék most 4k wn8-at csinálni mondjuk amx12t-re akár 100 csatás átlagban is, de mi értelme lenne?
    Győzelmi arányom pudelen a legjobb, 70%, igaz 74 csata, de elég valószínű hogy ha elmennék 100-ig akkor is 66% felett maradna.

    (#204804) Dobi 562
    Túl ritkán módosítgatják a tankokat. A többi fps játékokban hetente szoktak jönni balanszoló patch-ek. Sokkal bátrabban kéne hozzányúlniuk a tankokhoz. Mondjuk minimum 2 havonta kéne reszelgetni aztán figyelni a hatását és a végén beállhatna minden egy közel azonos szintre.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák