Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flash Gordon

    senior tag

    válasz jano_77 #178071 üzenetére

    Ne érts félre, én nem a wg fizetett agitátora vagyok, csak előtúrtam a memóriámból az erre adot választ. :DDD

    A játékban eleve papíron eltervezett fejlesztői elképzelések alapján elvárt szituációkat nagyon sok esetben felülírta és írja a mai napig a valós helyzet, a vegyes játékos bázis miatt előforduló szélsőségek csillapítására rengeteg kényszerítő tényező lett implementálva, a +2/-2 is ilyen, mert itt abból indultak ki hogy a bénábbak is eredményesebbek tudnak lenni pusztán a topba kerülésük álltal az adott meccsben.

    [ Szerkesztve ]

    "...még egyszerűbben: Olyanra tervezik átszabni a kezelőfelületet, illetve az egérhasználat módját, hogy ha éppen nincs kedved billentyűkkel matatni, akkor se legyél elveszve, de ettől még nem vagy rá kötelezve, hogy csak egérrel játssz."

  • peterson79

    őstag

    válasz jano_77 #178071 üzenetére

    Nem akarom Én nagyon osztani az észt - jaaj, dehogynem -, de nekem úgy tűnik, hogy nagyon szélsőségesen gondolkozol vagy gondolkoztok páran. Szerintem lehet alázni bármelyik tankkal - najó, nem minddel, de nagyon-nagyon sokkal igen.

    Szerintem roppantul számít, hogy az adott tankban milyen legények ülnek, mennyit mentél vele, mennyire ismered. Ezt 50-100 és 2-3 skilles legénységgel nem tudod megállapítani vagy csak nagyon kevés ember képes arra, hogy ezt érzékelje. Ennél jóval több csata kell hozzá.

    Ezen felül persze az sem mindegy, hogy éppen ki az ellenfél. Nem azt mondom, hogy a lilák (vagyis az unikumok) verhetetlenek, mert ez nem igaz, de mivel sokkal többet játszottak vagy sokkal többet tudnak a játékról ezért sokkal nehezebb ellenük érvényesülni. Ugyanakkor egy piroskát vagy akár sárga játékost (azaz a kezdő vagy rendkívül gyenge képességű és a már valamit kapizsgáló játékos) sem szabad lebecsülni, mert ha éppen nincs szerencséd, akkor simán felfal az is, tökmindegy milyen szar tankban ül.

    Erre nem egy példát vagy videót hozhatnék fel, csak a személyes tapasztalatból, de szerintem ilyennel mindenki találkozott már.

    Nemrég láttam egy videót,de csak félig néztem meg. A lényege, hogy soha ne add fel, bármikor alakulhat úgy egy vesztesnek tűnő szitu, hogy abból győztesen és boldogan kerülsz majd ki :)

Új hozzászólás Aktív témák