Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz galervin93 #140796 üzenetére

    No akkor 16 csata után rövidke jellemzés az eddig tapasztaltakról:
    - lomha: sajnos sem a gyorsulása, sem a forgása nem az igazi, a végsebessége szódával elmegy... sajnos összességében a mobilitása inkább mínuszos... (igaz még csak közepes motor van és fele-fele mentem meccseket a bolti lánccal meg a fullossal, de ez sokkal jobb már nem lesz 100 LE-től)
    - az ágyúja kellemes, főként az átütés, nem nagyon kell goldot lőni vele T10-ben sem (láncolni a ~220 is elég szemből, oldalról meg szinte az alap is visz mindent; mondjuk amikor szemből láncon keresztül AP-val belőttem a T95-öt erősen meglepődtem)
    - a tornya arra jó, hogy legyen mire feltenni az ágyút, 150 mm-ig pattint (6-7-es lightok-medek), felette inkább beengedi, mint sem, cserébe akadnak magic pattanók. Nem érdemes rá taktikát építeni, de bizonyos helyzetekben bevállalható.
    Szóval összességében eddig egy gyenge hull-downos, jó átütésű "iparos" gépnek látom, aki dimbes-dombos terepen jól érzi magát, de nem szereti, ha gyors a csata, illetve sokat kell menni az ellen után. Nem azt mondom hogy kempelni kell vele, de a lassabb, statikusabb, némi pozícióváltással tűzdelt csatákat szereti.
    Eddig 2000 körül lövök vele, ami szerintem egy 8-as medtől jó. Az elején jellemzően top tier voltam, utóbbi 6-7 csatában jöttek be a T10-ek, de az ágyú (átütés) miatt ott sem éreztem vészesnek. A szűkülés lehetne gyorsabb, de közép távról kibírható.
    Jelenleg vert.stab, töltésgyorsító és szellőzés van rajta. Gondolkozom utóbbi lecserélését optikára, de az így sem túl acélos célzás meg egyebek miatt a veti is jól jön (BiA van)... Egyelőre marad így, de néha hiányzik a plusz látótáv (426 m jelenleg). Meglátjuk hogy alakul, ha kell cserélek.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák