Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz h1mpi #129052 üzenetére

    Igen, ez már a 2. erős szórás nerf lenne. Egyetlen előnyét látom, hogy a modulra célzó aimbotosok hatékonysága csökken, mert nekik is össze-vissza szállna a lövedék. :D
    De most komolyan, ennek a játéknak a legalapvetőbb mechanikája az hogy célzol és lősz. De ilyen szórásképpel a jelenlegi pontosság mellett ez tiszta szerencsejáték lenne. Ha növelnék a pontosságot akkor elfogadnám a szórás csökkentését, de így sokszor akkora a célzókör mint az egész célzott tank és hogy hol találod el azt az rng döntené el.
    Arról nem is beszélve, hogy azért vannak feljegyzések a történelmi tankok pontosságáról. Sokkal pontosabbak voltak, mint a játékban.
    Ha már van +-25% az átütésben és a sebzésben akkor legalább 10-ből 9x menjen annak a pontnak a közelébe a lövedék ahova célzom. :)

    IS-5-tel osztagoztam tegnap. Szinte csak teljesen beszűkülve lőttem és azokra a pontokra ahova lőni kellett. Ott sebzett volna a lövésem, de még a mostani rendszerben is annyira pontatlan az IS-5, hogy ha a kör szélére szállnak a lövedékek pattogok mindenről. Tegnap is rengeteget pattantam pedig viszonylag közelről lőttem. Semmi szükség ezt még tovább rontani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák