Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Én

    veterán

    válasz BÁ Nutrition #124466 üzenetére

    Hát, őszintén meg mondva én is amikor felmegyek teszt szeróra...ki próbálni nagyobb tankokat...most pl a T-30 a célszemély... de hozzá teszem, ha már más is goldot tölt, akkor én miért ne...
    Most már éles helyzetben is használok goldot... Eddig nem használtam...

    WOT: kissio

  • rlazol

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #124466 üzenetére

    @mindenki aki a tesztszerveren lévő állapotok miatt sír: a teszt szerver nem arra való, hogy nyerjél. Arra való, hogy kipróbáld a tankot. A mozgását, a fürgeségét, az agilitását simán tudod tesztelni. A lövegét is. Pontosság számít elsősorban, az átütés értékeket illene tudni, az a kérdés, hogy eltalálod-e a gyenge pontot, nem az, hogy tudod-e, mit kell lőni. Csőlehajlás. Modulérzékenység. És ha kikaptok vagy kilőnek? Kit érdekel? Van elég gold, hogy felnyomj egy legénységskillt, kipróbáld, hogy viselkedne a tank BIA-val, ventivel, mennyi plusszt ad.
    A goldeső csak a páncélzat tesztelésének lehetőségét csökkenti. Bár épp QB svéd 10es nehéztank tesztje igazolja, hogy azt is lehet.
    Ehelyett idejöttök sírni, hogy az arany így meg úgy. Az, hogy erre használják még nem azt jelenti, hogy erre is való. És azt sem, hogy neked azzal kell visszalőni.

    mcwolf79: minek belelőni? :F arra megy (kreditkárpótlás) ki kell tolni a frontvonalba. Ha meg nem megy, akkor elemeled a kezed a tankról. Ha azt látja, hogy nem mozogsz, egy idő után otthagy, keres mást.

    h1mpi: hagyd már abba ezt a szét van buffolva ez, le van nerfelve az szöveget, kérlek :U a végén még valaki komolyan veszi... ;) Engem szinte mindig arty szed ki, ha van a játékban és nem halok meg elég gyorsan... :o

    Taril: Heatet, nem tudom, beleszámolja-e, és amit a lánctalp nyel el, az nem számít.

    [ Szerkesztve ]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák