Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lacibacsi

    addikt

    válasz jagada #120391 üzenetére

    "Ki állította, hogy bármit is kellene csinálni a 30k-s két számjegyű WN8-al játszókkal? Lelőni, örök bann?? Ki állított ilyeneket rajtad kívül?"

    Senki sem állította ezt. Én is csak kérdeztem, hogy szerinted mi lenne a jó megoldás az ilyen közösségellenes magatartást tanúsító gyenge játékosok esetében.

    "Én csak a szokásos módon szidtam egy artystát"

    Mondjuk úgy, hogy a te értékrended szerint szokásos módon. Tudod, nincs mindenkinek olyan defektusa az artystákkal szemben, mint neked. Mj.: Ha az általad agyhalottnak titulált ellenfél hat killel lehozta a meccset, akkor ő most tényleg agyhalott?

    "Megtisztelő, hogy itt már többen unicum játékosnak tituláltok, de nem vagyok és soha nem is leszek az, mivel elvből nem költök a játékra és értelmét sem látom a rerollnak"

    Bocs, de senki sem titulált unicumnak. Másrészt sem reroll, sem fizetés nem kell ahhoz, hogy unicum lehessél, mint ahogy erre is van példa a fórumlakók között.

    "A rosszabb játékosok csak akkor zavarnak, ha az én csapatomban vannak, egyébként szeretem őket."

    Gratulálok! Ez sok mindent elárul a személyiségedről.

    "...ami miatt kénytelen vagyok random farmolni"

    Nem. Nem vagy kénytelen. Próbáld ki! Ne indíts el random csatát. Hidd el, hogy nem fog senki elítélni ezért.

    Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

  • Papooo

    senior tag

    válasz jagada #120391 üzenetére

    Mert ugye az nem szánalmas, amikor a statratyi lighttal a td-k közül damage dealerkedik, mert a spotot nem számolja a WN8?

    "aki a szánalmas statjával 6 killt csinált a táras OP T10-es artyjával"
    Ha egy arty 6 killt csinál, ahhoz kell az ellen is. :)

    Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

Új hozzászólás Aktív témák