Új hozzászólás Aktív témák

  • ddt500hu

    veterán

    válasz wwenigma #92581 üzenetére

    "Mivel forumszabalyzattal is ellentétes... akarcsak az ilyen beszed amit megengedtek magatoknak...."

    Azért ilyen mélyre ne süllyedj. Ha te a "szürke marha" miatt a fórumszabályzatot emlegeted ott komoly sértődöttség van a háttérben. Lépj túl rajta.

    Egyszer régen kifejtettem de akkor te még nem voltál itt. Engem nem az zavar ha valaki kezdő. Nem az zavar ha valaki rossz játékos. Jó ezek is de ezen igyekszem túllépni. Ha valaki nem tudja hol kell lőni az E100-et ez van. Ha táras tankkal egy lövés után visszamegy tegye.

    Amin nem tudok túllépni és nem is akarok az a következő. Amikor valaki nem akar harcolni/játszani!

    Amikor egy kérdés foglalkoztat csak: "Ez minek jött be a csatába?"
    Top heavy beáll A0-ba és onnan biztatja a csapatot. Egylövéses ellenfélre nem megy rá full hp-val.
    11 perces csatát lehoz lövés nélkül!!
    Tehát konkrétan nem értem mi célból töltötte le a World of Tanks nevű játékot?
    Nézegeti a tankokat vagy a tájat?

    És ne mond nekem azt amit páran itt eldurrantottak már, hogy neki joga van ehhez. Igen! Pontosan annyi mint nekem lemarházni az ilyen embert mert elrontja mások játékát.
    Ezt a játékot győzelemre játsszák! Ki kell lőni az ellenséges tankokat vagy elfoglalni/megvédeni a bázist.
    Aki erre nem hajlandó mennyen gyakorló csatát!
    Még egyszer mondom. Nem a bénaság zavar. Hanem amikor a szándék sincs meg a harcra!

    Nyugodj meg ha belefeccölsz némi időt és eljutsz a közepes szintig te is agyvérzést fogsz kapni az ilyenektől. Nem elsőre másodikra de 20-ra biztos. Én se rakok be naponta 10 ilyen videót pedig megtehetném.

    Peace.

    mtade Kövesd az eseményeket. Az ellenfélnél volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák