Új hozzászólás Aktív témák

  • Kakumix

    senior tag

    válasz Nuada herceg #41448 üzenetére

    Hasonló volt az elmúlt két napom, azzal a különbséggel, hogy EU1 be sem engedett, EU2-n kb. fele tankommal el sem tudtam menni csatába, mert "A tank nem áll készen" üzenettel szórakoztatott, minden csata előtt 2-4 percet álltam sorban (kivéve T1-ben :) ) és utána nem tudtam hozzátenni a játékhoz azt a pluszt, ami ellensúlyozta volna a másik 29 ember akaratát, hogy a csapatom veszítsen. Na jó, annyit sem, hogy úgy érezzem a legjobbat nyújtottam, amit csak tudok. Valahogy a Ferdinand, T28 Proto, Stürer Emil és AMX 50 120 nem fekszik nekem. Első három tank borzalmasan lassú, egyik sem nagy ágyús, mindenki belövi őket és rendre +2 tierbe kerültek tegnap. Az E75-tel meg akkor hagytam abba, mikor a lag miatt leestem vele a hegyről full hp-val utolsó emberként a csapatból és az ellen három sebzett IS3-a ellen még valós esélyem lett volna. Ok, általában nem szoktam a hegyre menni vele, de tegnap ott volt rá szükség, meg egyébként is, ha is3 és 110 mehet oda a sniper ágyújával, akkor én is. Ja, a lag, az az igazán finom, mikor 5-10 másodperces késéssel reagál a tank az irányításra, vagy ennyi időre megáll a kép. Csak a kép a tank halad tovább :)
    Szóval délután 14.59-kor lejár a prémiumom (kb. március óta volt folyamatosan) és megpróbálom megállni, hogy ne vegyek többet.

    [ Szerkesztve ]

    Legyen szép napod!

Új hozzászólás Aktív témák