Új hozzászólás Aktív témák

  • #95904256

    törölt tag

    válasz HellGreg #36402 üzenetére

    Kínai Type64 nagyon jó cucc, de a Tier8-as WZ-132 után már nem tudsz kit bele pakolni, mert az a light vonal vége.

    Németeknél a T-25, DickerMax, E-25, PzIVS jó ezen a szinten. A P/M10 felejtős. Ugyanaz az ágyúja, mint a PzIVS-nek, de egy tierrel feljebb játszik. A két TD és a PzIVS jól hozza a pénzt. Ha a gyors tempó híve vagy akkor E-25, különben PzIVS. Ez utóbbi hozza szerintem legjobban a krediteket.

    Az angolokat épp leírtam pár hozzászólással feljebb. Itt a MatildaBP éri meg.

    Amerikaiaknál csak a RamII és T14 esik bele az 5-7 kategóriába. RamII használhatóbb, viszont a T14 csak T5-T6 csatában játszik. T7 ellen a RamII-őt golddal kell etetni.

    Az oroszoknál eddig csak a SU-122-44-est próbáltam, a többire még nem jutott idő. De ez használható cucc, jól hoz a konyhára. Bazi nagy lyukat csinál az ellenfél seggébe. ;]

    A japán Chi-Nu Kai szintén remek tank. Jól hozza a krediteket.

    Sajnos azt nehéz megmondani, hogy mennyivel hoz több kreditet egy tank egy normál társához képest. De tény, hogy jelentősen több kreditet lehet összehozni vele. Szvsz. a PzIVS a legjobb választás. Sok német tankból tudod átpakolni a legénységet. Csatánként átlagosan 30-40 ezer kreditet össze lehet hozni vele, különösebb tudás nélkül is. :) Jó cucc.

Új hozzászólás Aktív témák