Új hozzászólás Aktív témák

  • kisharsany

    tag

    válasz Djuree #251797 üzenetére

    Így van, teljesen mindegy a szerver. Ugyanúgy 35%-os winraten tartja a meccsmotor az Object 430-am akármelyik szerveren játszok vele. Mondhatnám, hogy sz*r vagyok vele, de tegnap is volt egymás után 3 olyan csata, ahol 3000 felett sebeztem + assziszt, utánam a csapatból a második legjobb 800-at. A többiek meg egy nagy nullák voltak.
    De hogy mennyire manipulatív egy játék a WoT, a legutóbbi kedvezményes tankvásárlás előtt 60-70% körüli winratem volt minden nap. Jött a leárazás, a patch, vettem 9 tankot. Ebből a 9-ből a Tortával 63% a winrate, a másik nyolccal 35-44% közötti. Ugyanúgy játszok, a többsége még csak nem is töltelék tank, de a csapatleosztás valami fenomenális újabban. Tegnap pl. egyhuzamban 22 csata végződött vereséggel, leszórzózni sem tudtam a tankokat. Tök szívesen veszítek egyébként, ha nem azért történik, mert a fél csapat AFK vagy redline camper, esetleg nem mer beáldozni egy lövésnyi HP-t kritikus szituációban (persze ilyen ritka mint a fehér holló...), de néha nehéz agyvérzés nélkül szemlélni a csata alakulását és a zseniális MM-et.

Új hozzászólás Aktív témák