Új hozzászólás Aktív témák

  • Viktoár

    addikt

    válasz Warton #241254 üzenetére

    Én úgy tudom minden tankot tesztelnek mielőtt elérhetővé teszik a játékosok számára. Ebből következik hogy a BZ-176-ot is tesztelték. Akkor ott biztos észrevették esetleg jelezték is a teszterek a WG felé hogy mintha egy picit erős lenne a tank T8-ban. Talán még javasolták is hogy tegyék át T9-be vagy nerfeljék bizonyos kereteken belül. Nyilvánvaló hogy a WG tisztában volt vele mi tesz be a játékba. Ergo leszarták hogy túltolt tank kerül T8-ba, kellett a pénz. :D Ez ellen semelyik játékos nem fog tudni 1v1 -ezni, hiába Skill vagy Kajzoo vagy bárki más. Egyszerűen a tank adottságaival nem veheti fel a versenyt más T8-as tank. Akkora alfája és átütése van hogy nem tudsz tradelni vele. Ha lövés után ráesel akkor még ott a páncélja amihez sok sikert beütni. ;) Le kellene forogni ugye, de azt csak gyors tankkal lehet , tehát nehéz tankok meg jó pár med kilőve. És akkor még ott van hogy nem valószínű hogy egyedül ül a bokorban netalán még szakaszban is van.

    Akkor lehet gyorsan eltűntetni ha "beyolózik" vagy nagyon gyenge játékos játszik vele. A másik dolog hogy ha már az MM berak 4 BZ-t akkor ne 3v1 legyen az elosztás... Ezt eddig sem értettem, ha már meg van a 30 játékos, mennyiből tartana az egyforma tankokat külön csapatba rakni?

    Üdv:Viktor

Új hozzászólás Aktív témák