Új hozzászólás Aktív témák

  • BerserkGuts

    őstag

    Ezért szar az rng +25% kb 230mm is lehet ha úgy gondolja a játék és teljesen értelmetlenül mert nem igazán nézi a távolságot nem sokat számít hogy közelről vagy távolról van egy lövés az rng számít csak hogy ad +25% vagy elvesz -25%-ot.

    De lényegében azért van kitalálva mert nem bírják a sok adatot=felhasználót realtime egy időben feldolgozni pontosan ki mikor mit csinál túl sok adatot generál ezért adatvesztésnél késéseknél hasraütészerűen dob valamit a gép mert fogalma sincs mi történik bár én is sokallom minek kell ennyit csalnia.

    A sebzés is egy vicc teljesen véletlen dobálja ott se sikerült racionálisan gondolkodni pl oldalról kéne dobja a jobb sebzéseket vagy a vékonyabb több modult érintő lövésnél és nem amikor a legvastagabb részen lövöm ahol éphogy átmenne.

    De hát a wot egy szerencsejáték olyan mintha három szerencsekeren kéne pörgetni 1 lövésért :C
    1. Eltalálod- e
    2. Átütöd-e
    3. Sebzésed lesz-e

    Kedvencem mind 3 sikerül eltaláltam, átütöttem persze sebeztem is 0 kritukussal :DD

    12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

Új hozzászólás Aktív témák