Új hozzászólás Aktív témák

  • Baltazár123

    senior tag

    válasz Geller72 #226577 üzenetére

    Nekem 30%-os WR-em volt indításnak a char future-n, most felment nagy nehezen 40%-ra, de csak azután, hogy erősen goldoztam az utolsó 4-5 csatában. nem is annyira a WR miatt, de hogy mindenki aranyat lőtt rám, az már sok volt nekem.

    Ez mondjuk egy tier6 csata, papír tankra, okádják az arany lőszert, mert idióta és mert azt hiszi megteheti. Aztán szépen bepipul a másik fél és ő is visszaokádja az aranyat, sőt megemeli a következő csatában és elkezdi ő is okádni.
    Az a gond ezzel és ezt csak nagyon kevesen látják be, hogy teljesen felborítja a játékot az ilyen mértékű arany lőszer használat és a legtöbb sirámnak a forrása. Úgy van vele mindenki, mint a dugóban, hogy miért akar mindenki autózni és szívni? Menjen mindenki más busszal, hogy ő kényelmesen autózzon, csakhogy amikor mindenki megengedheti magának az autózást, akkor mindenki szív kollektíven mert túlcsordul a pohár. Jobban járna mindenki, ha csak mérsékelten használná mindenki az arany lőszert, de ezt már nem lehet megfordítani.
    Láttam dakillzor streamjét, van tank, amiben csak arany lőszer van neki meg pár HE.
    Utána meg vinnyog, hogy miért vannak 5:15 csaták és nem érti.

Új hozzászólás Aktív témák