Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz manu75 #226374 üzenetére

    Tegnap én is felraktam rá azt a cuccot, ami megnöveli a belső modulok hp-ját (az IRM helyére). Jó sokat toltam vele, és csak egy-két sárga ammorack volt. De legalább fel nem robbantam. Míg eddig nem egy full hp-ról való robbanásom volt. Ezen kívül turbo és venti van rajta. Jó tank szerintem, csak nekem nem igazán megy vele. Két lövésből egy általában pattanik, vagy nem talál. Plusz most azt vettem észre, hogy a tárból a második lövés betöltésére nem szűkül vissza újra a célzókör (lehet az IRM hiánya, de az is lehet, hogy eddig is így volt). Páncélja teljesen esetlegesen működik. Van amikor 3 grille lövést pattint sorozatban, van amikor meg a t8-asok is simán átlövik. Plusz ritkán látok olyat, hogy valaki normál lőszert használna ellenem. A nerfelt arty meg lőtt belőm 660-at. Valahogy nekem a kilences sokkal jobban bejött. Szerintem még az átlagsebzésem se nagyon marad el a tízesétől.

    #226375 Baltazár123
    Azért az unikum játékosok simán tudják teljesíteni az alternatív feltételeket. A 850 xp-s küldetés pl. nekem is háromszor sikerült, pedig ezzel a VZ-vel erőltettem. A Skoda T50-nel meg simán meglett volna előbb is, mint az xp abban a fázisban. A 4k sebzés se lehetetlen feladat t10-ben (bár ott a győzelem eléggé nehezítő tényező). Az 5-6-os szintre egy, max. két nap alatt lazán eljutnak ők. QB a fő accountján szerintem a wg-től kapta, nem kellett neki megvenni. Amúgy ha ráfeküdtem volna, és kéne a tank mára a 7-es szint szerintem nekem is meglenne, pedig messze nem vagyok olyan jó játékos, mint ő. Máshogy nem is mehetne, mert a péntekre már a kilences szint közepén kell járni, hogy egyáltalán esély legyen annyi xp-t összeszedni, hogy meglegyen. LIS, obj274 és a 122TM is ingyen lett meg, szóval tapasztalatból mondom.

Új hozzászólás Aktív témák