Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz Geller72 #226227 üzenetére

    Muhaha, és tuti lesz olyan idióta százával, aki ezért ennyi pénzt kiperkál. Én sem változtatnék semmit az üzletpolitikámon és a hozzáállásomon a WG helyében, ha ennyi befektetett munkával is dől a lé.
    Neki akartam állni a maratonnak, de délelőtt megnéztem Skill és QB videóját a tankról és inkább úgy döntöttem, hogy nem kell. Skill szerintem kicsit túlzásba vitte a dolgot. Elhiszem, hogy vacak a tank, de már eleve úgy ült neki játszani, hogy utálja, tök mindegy mit tud a tank. Ez nagyon érződött az egész videón. Ezért megnéztem QB videóját is, de sok jót ő se mondott róla. Szóval ezt kihagyom. Ami végképp meggyőzött, és nem az érzelmekre hat, hogy farmolásra tök nem alkalmas a tank. Persze mindketten a prém fiókos verziót emelték ki, de azért én rápillantottam az engem jobban érdeklő standard credit-hozamra is. Hát egy vicc. Szóval egy prémium tank, ami nem alkalmas a farmolásra, a hülye legénység kiosztás miatt képzésre se igazán, de legalább drága. :D
    Azt viszont el kell ismerni, hogy a Sabaton skin eszméletlen jól néz ki. Emiatt kicsit sajnálom, hogy nem lesz meg.

Új hozzászólás Aktív témák