Új hozzászólás Aktív témák

  • hulp01

    senior tag

    válasz jozefgucci1 #219525 üzenetére

    Ez szerintem egyértelmű. Csak akkor tud rohadt jó lenni valaki, ha vannak nála rosszabbak. Ha a szuperunikumokat engeded össze, ott is lesz első meg utolsó, max. jóval kisebb a különbség a képességeik között. Az átlag játékosoknál viszont sokkal jobbak és kiemelkednek a mezőnyből.

    Tegnap volt egy érdekes csatám Murovankán rankeden. Progettoval voltam, és totál bekerítettek bennünket az 1-2-es soron. Én beállítam az erdő északi sarkába, hogy akkor majd lövöm akit spottolnak. Erre én spottoltam mindenki. 128 dmg mellett lett vagy 7k spot dmg-em. Sajnos egy tök felesleges szituban ellőttem magam, ezért sptoltak és meghaltam. De a vicces az, hogy ezzel valami 7-8. lettem, miközben egy ilyen teljesítménnyel egy light simán első háromban van. Bár nem a wg szerinti szerepkörben játszottam, mégis elég hasznos voltam a végső győzelem megszerezésében. Ez a szerepkör szerinti xp igen nagy baromság szerintem. Szerencsére lehozta a csapat, így azért járt egy chevron, de ha nem akkor még buktam is volna.

Új hozzászólás Aktív témák