Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    válasz ollie #213366 üzenetére

    Annyira azért nem lassú. Be szoktam vele simán állni támogatni messzebbről és tartja a lépést az átlag medekkel. Szerintem. Az elején nagyon azt gondoltam, hogy papír, (tulajdonképpen az is :D) de ha jó szögben állsz, iszonyat lepattanókat lehet vele szedni. Az első táras tankom, ami "kézre áll". Viszont a bisontot eladtam. :(.

    Szeretnék kérdezni tőled valamit. Ha jól emlékszem, te 3 nagy ládát vettél. Én eddig kettőt ésa másodikra sok olyan cucc volt benne, ami az elsőben is volt, ezt elég jól kompenzálta arannyal. Az elsőben si dobott bőven, de a másodikkal jól megpakolt. Ha jól sejtem, a harmadik ládával már sok újat tank szinten nem tud mutatni, éppen ezért gondolom, hogy ad egy rakás goldot. CSupán arra gondolok, hogy ennek apropóján telepakolnám a "csűrt" golddal, és ennél jobb lehetőségem nem igazán lesz a közeljövőben. A kérdésem az lenne, hogy a harmadik láda után mennyi goldod maradt tisztán? Mert szerintem arányaiban egy ilyen biznisz esetén a legjobb áron kaphatnék aranyat és egy darabig nem kelleen költenem erre, mert ha csomagban csak goldot veszek, az annyira nem jó deal.
    Köszönöm a választ.
    :R.

Új hozzászólás Aktív témák