Új hozzászólás Aktív témák

  • kchryss

    addikt

    válasz hulp01 #206932 üzenetére

    Beállítások - Csata értesítések - Log
    Nálam minden be van kapcsolva szerintem hasznos infókat tartalmaz és eléggé letisztult. Egyedül azt nem szeretem, hogy a kapott találatok vannak felül és a kiosztott alul miközben fordítva lenne logikus, de ezt meg lehet szokni.
    Akkor is kijelzi a lőszer típusát és a tankot ha nem sebzett és akkor is ha nem volt még spoton az illető.
    Épp most volt egy csatám ahol az elején kaptam egy lepattanót egy waffentrógertól ami természetesen nem volt még spoton. Ha a lövés irányjelző és a log nem lett volna bekapcsolva akkor ebből a lepattanó lövésből semmi infót nem tudtam volna meg, így viszont tudtam hogy melyik bokorból, mi és milyen lőszerrel lőtt meg. Jelen esetben a hasznos infó az volt hogy puhatestű és hogy hol van, így kapta is a repeszt válasznak blindba. Az most nem volt érdekes hogy arannyal lőtt-e, de van amikor ezt is jó tudni mert egy jól páncélozott tankkal kicsit jobban lehet keménykedni ha már párat lőtt rád valaki alap lőszerrel, illetve a rétegelt páncél miatt van hogy máshogy érdemes beforgatni a tankot heat és ap/apcr ellen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák