Új hozzászólás Aktív témák

  • e-newsee

    addikt

    válasz Macka #206341 üzenetére

    Múltkor 2x is itt kempeltem én is. (Ez nem én vagyok, mostanában nem játszottam). Egyszer azért, mert valami csoda folytán nem volt TD a csapatban, és csak 1 arty volt, ezért Standard B-vel felgurultam a hegyen spotolókat lőni. Lett is csak ott állva vagy 2k sebzésem, és el sem kellett futnom, mert az ellen arty a lenti heavyket lőtte. Akkor mondjuk veszítettünk, mert a heavyk elbuktak, és alulról felmenve középre az ellen már két oldalról lőtte a hegy alját. A másik pedig Revóval volt, akkor is egy arty volt, de az zaklatott is. Ott a végén elmentem a parton felspotolni a túlsó TD-ket (csipom a Revo látótávját), így a végén ugyan meghaltam, mikor a hegyre menet villantottam egy medet, de akkor már nyerésre álltunk, csak az ellen bázisán volt pár kemper, és az arty. Szóval nem hülyeség az a hely, de ha 3 arty van, nem szabad odamenni, és baromira figyelni kell a mapot, mert középről a 3-as oszlopról már látszol, és a partról is, ha valaki kerüli a hegyet, simán spotolnak. De ha nem megy oda TD, és egy arty van, akkor érdemes bepróbálni. Persze csak egy viszonylag gyors, és pontos meddel.

    "Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

Új hozzászólás Aktív témák