Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz xAttilax #196083 üzenetére

    az egesz alapvetoen azert van mert lathatoan elore osztja ki az rng-t a wg. szal az h egesz mecsen lowroll, melleloves, pattanas +modulserules, legenysegi tag serules legyen az eleg ritkan kene hogy legyen szerintem ezert is van az h teljesen felszaparodtak a 15-2es csatak mert ha nem csak te vagy ilyen allapotban hanem a fel csapat akkor nezheted a 6-0at ket perc alatt. az is tokre ertheto amit te mondasz h sokkal jobb helyezkedessel sokmindennek elejet lehetne venni. de azert valamiert regebben mondjuk 50%ban szorosak voltak a csatak most meg 90%ban ott a lehetoseg h gyujtsd a kolobanovot 1vs10 szituacioknal :D
    en a kicsi accomon megoldottam a frusztraciot. ha szemetkedik a jatek akkor siman kilepek aztan vagy jatszok masik tankkal vagy masik jatekkal. a normalon meg tryhard az 1800 wn8. ez eleg szomoru, de elismerem h nem vagyok jobb. ill ugy mondanam h tier 7 felett biztos nem. alatt 2000+ kornyeke. ha nem erzel ra arra amitol a 4000 wn8as jatekosok olyanok amilyenek szerintem nem is fogsz. szoval egy szint felett valszeg nem tanulhato, mert velenyem szerint eleg sokat jatszottam ahhoz a jatekkal (kb 16k csata) h kijojjon amire kb kepes vagyok. persze realativ elegedett vagyok mert csak sikerult lemarkolnom a tigrist
    fejlodni meg nem tudom hogy kene tenyleg. ha van otleted meghallgatlak

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák