Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz jano_77 #175804 üzenetére

    Te Jano, ezt nem pontosan ertem.Te a 480 toredekbe kerulo veletlenszeru 5os diszekrol beszelsz, vagy a 960-ba kerulo kezileg kijelolheto 5os diszekrol? Mert ha az utobbirol, akkor azt rem egyszeru csinalni, csak meg kell figyeld hogy a 4 kozeg kozul epp melyikhez gyarts, es sanyi.
    De ha a 480as veletlenszeruekkel tudsz cselezni valamilyen modon, az roppant erdekelne, mert jelenleg van epp 4800 toredekem, ami 10 db veletlen 5osre eleg, 2 nap alatt amig befejezodik a ladakat ado kuldetesek, abbol meg szerintem epp kijonne meg naponta 480, azaz lenne eleg toredekem, hogy legyartsak 12 db veletlen 5ost, jelenleg ladas kuldibol kaptam 2 db 5os diszt, es osszesen ha fejben szamolom es jol emlekszem, akkor 15 db foglalat van, es nekem lesz 14 5os szintu diszem, de +1et meg veletlenul beadhat ladakbol, ugyhogy elmeletileg epp 15 5-os diszem lenne, ami =10es szintu hopehellyel.
    Es a 10-es szintu tanklearazast ra tudnam dobni a 430U-ra, vagy az amcsi E5-re, jelenleg mas 10-es tank nem erdekel

Új hozzászólás Aktív témák