Új hozzászólás Aktív témák

  • popey37

    addikt

    válasz sith7 #168179 üzenetére

    nálam most jött el a pillanat, hogy végleg abbahagyom: nekimentem a lightnak, persze hátul állt egy szikla tetején, kaptam augusztus 7-ig tiltást. ezek után játszon ezzel a szar játékkal az akinek 3 anyja van.befejeztem végleg.
    az, hogy a spotter a pálya legvégén elbujva áll rendszeresen és emiatt szinte mindig vereség a vége és ha kicsit tettleg szóváteszem és engem bannolnak, akkor mehetnek a fenébe. inkább azt kellene kompenzálni, hogy adott esetben miért történt.
    rendszeres az a felállás, hogy 3000 felett spottolok td vagy heavy tankal, a spotterek meg nem csinálnak semmit.
    egy hét tiltást kaptam 17 hp sebzésért.
    most lehet okoskodni, hogy biztos nem ez volt az első eset, hát nem, eddig is mindig nyomatékosítottam a spotterek feladatát kis lökdösödéssel. szerintem ez belefér.
    Ha egy játékos vesz vagy kifejleszt egy light tankot, akkor ne bujkáljon hátul: nem kap érte semmit, se credit se xp. akkor minek játszik vele? csak elrontja a többi játékát.

    no mindegy, a wg elmehet a búsba. 2013 óta játszom folyamatos prémfiókkal, van vagy 40 prémtankom, közülülk sok már eladásra került. ezzel a hozzáállással lassan bezárhatják a bazárt.

    további jó játékot azoknak akik még szenvednek.

    Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

Új hozzászólás Aktív témák