Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz #77646080 #164949 üzenetére

    Valoszinuleg nagyon kozeli idopontban csinalhattunk fiokot, az enyemet asszem 2012 julius 1-en csinaltam.
    A South Coastot imadtam foleg a parton vegigmenni orosz neheztankkal, vagy eppenseggel vedekezni veluk, amikor az ellen jott a parton, csak annyira emlekszem, hogy volt egy nagyon frappans korom a KV-3-al ott :C

    Dr.Én neked honnan a fenebol van szinte fel millio szabad tapasztalati pontod ? :Y (mondjuk nekem is lenne 5-600 ezer ha el nem koltottem volna :DDD )

    Plasticbomb hat ha ez a ceg holland akkor nem kerulok a kozelebe, en Angliaban vagyok, habar lehet hogy itt is van leanyvallalatuk, nem tudom.En a DPD-nel dolgozom (mint megtudtam, francia ceg) es delutan-ejjeli muszakban dolgozom, mert jol megfizetik, 10.85 font orankent.Masfele nem akarok menni, 1. mert itt mar megszoktam, tudom mit hogyan kell csinalni 2.ha masfele megyek ott keves orabert adnak, es en inkabb dolgozom 3 napot kemenyen ugyanannyi penzert, mint amennyit keresek konnyu meloval, de 5 nap alatt...
    Itt ha melozom 4 napot, megvan a havi 1000-1100 font kozotti fizu, az eleg...

    Hat mostmar nem haladok 27 iranyba (77 tankom van, par vasarolt premium kb 5-6, aztan 5-6 kicsi karacsonyi premtank, a tobbit en fejlesztettem, akarhogy tesszuk-vesszuk az kb legkevesebb 60 tank, de vannak meg tankok amiket szeretnem ha meglennenek, nem feltetlenul 10esekre gondolok, barmilyen tier lehet 5-10-ig/kozott, csak epp tetszedjen nekem)

Új hozzászólás Aktív témák