Új hozzászólás Aktív témák

  • #77646080

    törölt tag

    válasz Antonius1978 #164945 üzenetére

    Komarin nekem is nosztalgikus, sokat kerultem arra a palyara az 5os T-34-el kezdo koromban

    Ugyanazokat éltük át, ezek szerint közel ugyanakkor is. :) :) Szintén a tier V-höz és az orosz med, illetve heavy ághoz kötődnek akkor pozitív (és mega-noob :DDD ) élmények. Pearl River dettó, amit írtál, az az ütköző pont baromi jó volt nekem (is). Namost South Coast nem rémlik, de megnézem a neten... És meg is van! Yepp, hogy mennyit toltam ezen is és milyen réééégen volt! :)

    (#164947) Gyuri27 - Teljesen igazad van, úgy gondolom. Annyira nem volt elszúrva egyik sem, hogy ki kellene venni; inkább lennének benne a forgásban, az értelmesebb lenne. És dobna a változatosságon. De nem... kidobták a hozzá értő (de több pénzért dolgozó) fejlesztőket, helyükre jöttek a kisebb pénzért vackot (sem) csináló arcok. :((( Azt megérteném, ha mondjuk 1-2 hónapra kivennének mapot, amíg JAVÍTJÁK és jöhet vissza. E helyett mi van? Közlik, hogy nincs egyensúly, inkább kivesszük és meg van oldva. Szerintük... De ez nem igaz, nincs megoldva, csak a szőnyeg alá söprik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák