Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr.Én

    veterán

    válasz Antonius1978 #164956 üzenetére

    gyűjtögettem....sok volt mostanság a akciós free XP váltás :DDD

    (#164957) Chris0321

    az igaz, de mindegyik prém tankomra plusz kaja van téve, az már nagyon sokat lefogott sajnos...
    lehetne ezzel manit hozni, csak ahhoz sóher üzemmód kell :)
    én élvezem attól még... :)

    WOT: kissio

  • Plasticbomb

    addikt

    válasz Antonius1978 #164956 üzenetére

    Eddig, mióta itt vagyok Hollandiában, sikerült rábasznom.. Elkezdtem egy olyan cégnél dolgozni, ahol csak egy számított, minél többet, minél többet! Csak az érdekelte őket, és én meg az a típus vagyok, aki amúgy is hajlamos a munkába belehajszolni magát, ha már dolgozik, és sokszor dolgoztam 12-14-16 órákat, szünetek nélkül. Őket nem érdekelte, fel sem fogták, sőt, hozzám vágták, hogy (eset 1), azért mert lassú vagyok, (eset 2) szarul csinálom.... (Az fel sem merült bennük, hogy 2 ember munkáját végzem, hiba nélkül, sőt, még én adtam ütőlapot a kezükbe, hogy a másik cég kutyul valamit... Fejből megmondtam, hogy két nappal azelőtt mi és hol volt pontosan a tréleren. S ez egy párszor előfordult..) Aztán ezek a dolgok addig értek bennem, hogy hiába kerestem ott 1800-2000€-t, felmondtam, és eljöttem. Most itt átlagban dolgozom 4 napot, én mondom meg, melyik napokon dolgozom, 9-10 órát vagyok bent, szünetekkel, és ugyan igaz, hogy kevesebbet keresek, de a fene essen bele, ez hatalmas különbség, hogy nem úgy jövök haza, hogy elterülök az ágyon, és mikor felkelek, már mehetek dolgozni... És a plusz idővel meg most találom ki, hogy mégis mit kezdek (ha akarnék, dolgozhatnék heti hét napot is, de ezután a tapasztalat után a hátam közepére sem kívánom az öt munkanapot...).

    Hja tényleg.. Te Angliában vagy.. Anno megfordult a fejemben, megkérdezlek, van-e valami kapcsolatod raktár irányba, elején szállással... Jó hely Hollandia (Kiérkező emberek 85% teljesen tűrheti helyekre érkeznek, csak dolgozni kell normálisan, és onnantól a munkaadó meg is van velük elégedve, hab a tortán, ha tud velük beszélni...Rengeteg ember dolgozik errefelé, aki a saját nyelvén kívül más nyelven nem beszél, néha még azt is úgy beszéli, hogy nem sokan értik... S megvannak.), csak ne hollandul beszélnének... Nem nagyon birom a nyelvet, kiütésem van tőle... Ellenben Angolul meg szeretek beszélni...

    ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

Új hozzászólás Aktív témák