Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #164924 üzenetére

    Nem teljesen szandekosan tortent hogy felhagytam a Wot-al, hanem az tortent, hogy szeptember vegen a GOG-on nagy akcio volt, 14 fontert megvettem a Witcher3 Gold Editiont, es persze azonnal nekiugrottam jatszani, reggeltol estig amint az idom engedte, mert nagyon lebilincselo, aztan ugyancsak vagy 10 fontert vagy kevesebbert megvettem a Fallout3 Goty valtozatot, es a Witcher mellett meg azzal is toltam.
    Aztan, ha esetleg tisztaban vagy vele, de ha nem, mondom en, hogy januar februarban a raktarakban nem igen van melo, igy 2 honap alatt csak par napot dolgoztunk es ezert el kellett adjuk a szamitogepet (es minden egyebet) amin jatszodtam, most nyilott lehetoseg hogy ujra legyen gep amin jatszani tudok.
    Az a baj, hogy meg rengeteg celkituzesem van a jatekban, de az en tudasommal, es immar premium nelkul lassan lehet haladni, es mar nem igazan van mindig turelmem...(akarok olasz, csehszlovak, sved, japan vonalat fejleszteni, aztan akarok 5 es10 szint kozott kulonbozo nemzetekbol light agat fejleszteni, orosz med ag, amcsi med es nehez ag, mondjuk itt csak 1 lepesre vagyok a 10esektol, es tarsai, ami most nem jut eszembe, de egyszoval sok ido kellene mindezekhez).

Új hozzászólás Aktív témák