Új hozzászólás Aktív témák

  • h1mpi

    félisten

    válasz rlazol #108355 üzenetére

    szeretem a szkeptikus dolgokat, és Tőled viccnek is veszem :))

    (#108356) emre: rajtad azért látszik, hogy unicum vagy, néha nem férsz be az ajtón... sajnos ez a jellemző ebben a játékban.. ahogy nő a wn8, úgy csökken a másokkal szembeni tisztelet a játékban és a fórumon. Kevés kivétel van sajnos, talán egyet ismerek, aki magyar a Rudii.. Ebből a szempontból pont az SG szintjét hozod. Ha épp senki nem kötetszik a másikkal, akkor megérkezel és elkezded a szurkálásodat, szépen, finoman... :U Ez egy fórum, ha valaki hülyeségeket mond vagy csinál, mint én is sokszor, akkor nem az a megoldás, hogy kiröhögjük és még 1 év múlva is ezen csámcsogunk, hanem továbblépünk rajta. Igen adtam el prémtankot feleslegesen, mert kezdő voltam. És bevallottam, hogy hülye voltam? Igen... Akkor nem tudom mit rugózol még ezen. Te biztos mindent tudtál úgy kezdted a játékot... Én nem mondtam, hogy értek ehhez a játékhoz csak szórakoztat néha, a ráköltött pénz meg amit elbuktam hidegen hagy, hála istennek nem hiányzott sehonnan. Mondok néha hülyeségeket, de, ha ez téged zavar ugord át a hsz-eimet engem nem zavar hidd el.

    [ Szerkesztve ]

    Fully electric lifestyle!

Új hozzászólás Aktív témák