Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefanitsr

    senior tag

    válasz FoxiestFox #10438 üzenetére

    Hehe...

    RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

  • Chris0321

    addikt

    válasz FoxiestFox #10438 üzenetére

    Naszóval, itt a map. Engem az esetek többségében a D bázis közelébe rak le, a legtöbb esetben a H8-ra emlékszem. Igaz, a legutolsó csatámban Colorado-val itt tier 9-be és az A bázis közelébe kerültem majd szépen jött a ciklon is és a kedves kilences cv kikapott 2 rárepülésből mert gondolom engem tartott a legveszélyesebbnek. Meg is köszöntem neki ahogy illik, egyébként vesztettek. A B és C bázis közelében elég kevés a manőverezési lehetőség és az ellenfél sem szeret bejönni ott így inkább előttük halad ami miatt a szigetek takarhatják őket. Velük haladni párhuzamosan a sebességem miatt nem tudok, a nyilt terület előtt maradni lassú sebességgel, hátha arra téved valaki a torpedók és a cirkálók ágyúja miatt nem szeretnék, Ezért megyek én az A vagy D bázis irányába ahol úgy érzem több lehetőségem van, főleg ha kapok támogatást.

    ricinus13: Miért ne gondolnám? Lehet velem van a gond, de a fent látható mappon sem nagyon szoktam látni csatahajót a B és C bázis közelében inkább az A és D felé szokták venni az irányt, legfeljebb csata végén mikor már kevés az ellenfél és arra fele rövidítenek, hogy tudjanak még sebezni.

    ddt500hu. Nekem 19.4 km a lőtávom Colorado-val mivel az NC kivételével az összes amerikai csatahajóra feltettem a 16%-os lőtávnövelő felszerelést. Ha te a fent látható mappon a Colorado-val nem a térkép szélére az A vagy D bázis felé mennél akkor merre? Az előző kérdést nem kötekedésből tettem fel mivel tisztában vagyok vele, hogy nem vagyok egy nagyon profi játékos így egyszerű tanácsot várok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák