Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz ddt500hu #11083 üzenetére

    Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy ez hogyan lehetséges?

    Az első másodpercben, amikor játékba kerülsz, azonnal feltűnik, hogy ez egy társas játék, egy csapat tagja ként kell hasznot hoznod.
    Mindezt jelentősen megnehezíti, hogy a csapat tagjai között nincs kommunikáció. :Y
    Hát hogy a bánatos ....... lehet úgy egy csapatjátékot játszani, hogy mindenki megy a feje után?

    Kb, mintha kimenne 11 ember a pályára, focizás címén, és össze vissza rohangálnának.
    Még a védők is támadnának, és persze fordítva.
    Ugyanez van itt is. Össze-vissza, random emberek, random célokat hajtanak végre, ami ott, és akkor az eszükbe jut.
    (Tegnap pl, egy magyar emberke, BB-vel ment foglalni, mindjárt az elején, és ő lett a first blood. Utána leckét akart adni csapatjátékból, de leugattam)

    A másik.

    Nem akarom elhinni, és elfogadni, hogy emberek között, ekkora különbségek vannak. Nem hiszem el, hogy egy aránylag egyszerű játékban, mint ez, ahol sem a reflexek, sem a gyorsaság, nem játszik akkora szerepet, Te egy kiemelkedő, isteni képességekkel rendelkező játékos lennél.
    Vagy én, egy agyonb@szott, szerencsétlen kis senki.

    No offense, de ezt egyszerűen nem fogadom el.

    Ez most kb olyan, mintha a melóhelyen, az egyik melós, bekötött szemmel csinálná, a mondjuk profi acélrózsákat, míg a másik, mindig elrontaná, még a dobókockát is ....

    Szerintem, van valami, ami tanulható, és Ti megtanultátok, és alkalmazzátok. Persze, gondolom, ez nem közkincs, mert akkor - nagyrészt - mindenki olyan jó lenne? És úgy kevésbé méretes az az e-pénisz :D

    Nem lehetne, ezeket a dolgokat, mégis inkább közkinccsé tenni? Mondjuk, én szívesen vennék leckéket, játszhatnánk csapatban esténként, vagy a jobbak, megnézhetnének pár videót, amit a gyengébbek mentek, és javítanák a rossz döntéseket, vagy a fel nem ismert helyzeteket.
    Volna ennek értelme? Illetve úgy kérdezem, lenne erre kapacitás, a profik részéről?
    Már csak abból az egyszerű alaptételből kiindulva, hogy a rosszabbak, tönkreteszik a jobbak játékát is.
    (Illetve, a fenti példából kiindulva, lehet ez sem igaz :DDD )

    szerk:
    Az már csak a hab a tortán, hogy 60%+ os a win ratiod, míg az enyém, jó ha 40. (most így nem tom fejből)
    De és ez hogy a f...szba?
    Ez olyan, mintha egyedül nyernél egy 12 fős csapat helyett? mégis, mennyi múlik rajtad? Egészen pontosan, 100 osztva 12-vel, ami 8% nagyjából.
    Ez olyan most, mintha ez a 8% mindig bejönne. Egészen pontosan, 10-ből, több, mint 6x .... ez is magas nekem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák